25.11.21

Вчасна санація ротової порожнини – запорука здоров’я всього організму

Якщо ви ведете здоровий спосіб життя, дотримуєтеся рекомендацій щодо здорового харчування, турбуєтеся про рівновагу свого емоційного стану, не варто забувати про і про щоденну гігієну ротової порожнини.

Більшість людей прагне до підтримки своїх зубів в хорошому стані лише задля того, щоб вони виглядали естетично, не розуміючи того, що хворий зуб – це не тільки проблема ротової порожнини. Навіть один хворий зуб може спричинити негативний вплив на здоров’я всього організму, так як через нього в кров потрапляють небезпечні мікроорганізми, які вражають кровоносну систему  та внутрішні органи. Зуб з нелікованим карієсом може стати причиною захворювань органів слуху, зору, шкіри і навіть спровокувати різноманітні системні захворювання.

Здоров’я ротової порожнини є невід’ємною складовою частиною здоров’я людини, тому важливо приділяти увагу не лише щоденним гігієнічним процедурам, а й відвідувати лікаря-стоматолога з метою проведення вчасної санації ротової порожнини. Санація – це цілий комплекс лікувально-профілактичних заходів, спрямованих на усунення джерела запальних процесів в ротовій порожнині, на поліпшення її здоров’я та попередження захворювань зубів та ясен.

Основні етапи санації ротової порожнини в «Комфортній стоматології лікаря Колоса»

  1. Етап діагностики, під час якого проводиться оцінка загального стану здоров’я ротової порожнини на основі візуального огляду і, в разі необхідності, рентген-досліджень. При виявленні проблем лікар-стоматолог складає план лікування. У випадку відсутності захворювань переходять до третього етапу.
  2. Етап проведення лікування. Даний етап вимагає індивідуального підходу, тому що, в залежності від показань, зуби лікують, видаляють при наявності сильних руйнувань, імплантують або протезують. Також проводиться відновлення тканини пародонту системою «Vector», виправлення прикусу у пацієнта тощо. На цьому етапі можуть бути залучені такі фахівці, як терапевт, хірург, пародонтолог, ортопед, імплантолог або ортодонт.
  3. Етап профілактики. На даному етапі лікар-стоматолог проводить профілактичні заходи та ряд гігієнічних процедур: очищення зубів та проміжків між ними від твердих та м’яких відкладень системою Air Flow Kavo, чистка ясенних кишень, фторування, зміцнення та відбілювання зубної емалі.Іноді лікар-стоматолог міняє третій етап санації місцями з другим, тому що більшість стоматологічних процедур вимагають попередньої підготовки.

Лікарі-стоматологи рекомендують проводити санацію ротової порожнини мінімум один раз на пів року. Саме така періодичність візитів до стоматолога дозволяє своєчасно виявити захворювання і вжити необхідних заходів на ранньому етапі та зберегти гарантійні зобов’язання клініки перед пацієнтом. При носінні брекетів, схильності до стирання емалі та при частому карієсі рекомендована кількість відвідувань лікаря-стоматолога становить 3-4 рази на рік.

Обирайте свого лікаря в «Комфортній стоматології лікаря Колоса», довіряйте йому та завжди посміхайтеся впевнено! Записатися на процедуру санації ротової порожнини ви можете за телефонами: (093) 2-141-000,  (068) 8-277-277.