29.11.21

Внутрішньоротовий сканер Dentsplay Sirona

Незалежно від статусу, віку, статі кожен з нас мріє про рівні зуби, правильний прикус, білосніжну усмішку, але не у кожної людини естетично красива усмішка тільки завдяки генетиці. Багатьом для досягнення цієї мети потрібна допомога лікаря-стоматолога. Сучасна стоматологія пропонує різні способи, які допоможуть кожному зберегти здорові зуби та отримати гарну усмішку.

Одним із таких напрямків є ортопедична стоматологія – виготовлення та встановлення знімних та незнімних конструкцій, цирконієвих коронок, вкладок, вінірів. При традиційному підході до виготовлення ортопедичних конструкцій при знятті відбитка, відливанні моделі і безпосередньо в самому процесі виготовлення беруть участь лікар-стоматолог і зубний технік, що припускає наявність людського фактора і не виключає можливості допущення помилки. Крім цього, сама процедура зняття відбитка може бути досить тривалою за часом та дискомфортною для пацієнта. Це може бути 2-3 і більше прийомів у лікаря-стоматолога.

Ортопедична стоматологія у «Комфортній стоматології лікаря Колоса» перейшла на новий рівень у знятті відбитків завдяки використанню цифрових технологій. Внутрішньоротовий сканер Dentsply Sirona забезпечує виняткові результати, ідеальну точність сканування та отримання цифрових даних для створення сучасних ортопедичних конструкцій в короткий термін.

Під час використання внутрішньоротового сканера Dentsply Sirona всю роботу виконує штучний інтелект. Сканер допомагає лікареві-стоматологу максимально точно і чітко виконати цифровий відбиток і відразу ж передати дані сканованих зубів зубному техніку для виготовлення коронок, вкладок, протезів.

Завдяки використанню внутрішньоротового сканера Dentsply Sirona лікування, відновлення та реставрація зубів у «КС доктора Колоса» стає більш комфортною:

  • Відсутність неприємних відчуттів та дискомфорту у пацієнта.
  • Висока швидкість роботи сканера: для сканування верхнього та нижнього зубного ряду знадобиться кілька хвилин.
  • Цифрова точність відбитка для реставраційної конструкції.
  • Апарат оснащений екраном, на якому пацієнт одночасно з лікарем-стоматологом може бачити свої зуби, а лікар може показати наявні проблеми та наочно пояснити, чому потрібне те чи інше лікування.
  • Завдяки методу цифрового моделювання пацієнт може бачити свою майбутню усмішку і, за необхідності, одразу скоригувати зміни зі своїм лікарем-стоматологом, що гарантує отримання бажаного результату.

Внутрішньоротовий сканер Dentsply Sirona – величезний інноваційний крок у сучасній стоматології, який доступний вже сьогодні.

Якщо ви хочете швидко та якісно вирішити проблеми неестетичних, пошкоджених, зруйнованих чи відсутніх зубів, запрошуємо вас до «Комфортної стоматології лікаря Колоса». Записатися на прийом до лікаря можна за телефоном: (093) 2-141-000, (068) 8-277-277.