10.05.19

Вищий стандарт чистоти – гарантія вашої безпеки

Перший з принципів сучасного медичного закладу – це принцип безпеки пацієнтів. Основою цього є дезінфекція, обробка поверхонь і стерилізація інструментарію, яким працює лікар на прийомі. Саме ці основи – одні з головних принципів роботи Комфортної стоматології лікаря Колоса. Дотримання всіх норм і правил чистоти та педантичне ставлення до дезобробки та стерилізації інструментів, всіх робочих поверхонь в кабінетах – головне правило персоналу в стоматологічній клініці. При стерилізації стоматологічного інструментарію повністю виключається участь молодшого медичного персоналу, що гарантує виняткову їх стерильність. Обладнання, що використовується і технології процесу стерилізації в клініці лікаря Колоса не мають аналогів в Житомирі та доведені до досконалості.

Весь процес стерилізації в Комфортній стоматології лікаря Колоса проходить в 4 етапи:

ПЕРШИЙ ЕТАП

  • первинне очищення стоматологічних інструментів відбувається в мийці-дезінфекторі MELAtherm 10, машина самостійно програмно контролює натиск проточної води для видалення залишків твердих частинок і стоматологічних матеріалів навіть з пустотілих інструментів;

ДРУГИЙ ЕТАП

  • дезінфекція інструментів за допомогою тієї ж мийки-дезінфектора MELAtherm 10, яка автоматично визначає необхідну кількість дезрозчину і час обробки відповідно до Європейського стандарту EN 15883. Весь процес первинної обробки та дезинфекції документується і дані зберігаються в програмі апарату;

ТРЕТІЙ ЕТАП

  • упаковка інструментів в крафт-пакети на професійній пакувальної машині MELAseal, надійність зварювання якого перевищує міжнародні норми по стандарту EN ISO 11607-2.

ЧЕТВЕРТИЙ ЕТАП

  • стерилізація упакованих стоматологічних інструментів в професійному автоклаві Vacuklav 24 B + зі збільшеною стерилізаційної камерою, що дає можливість одночасно обробити велику кількість інструментів і великогабаритних речей. Тобто, ситуація, коли в нашій клініці немає повного набору стерильних інструментів просто виключена. Інформація про час і процес стерилізації передаються з пам’яті автоклава і зберігаються в комп’ютерній системі клініки.

Інструменти зберігаються в тих же запаяних стерильних крафт-пакетах до моменту використання. Але, якщо інструмент не був застосований протягом певного міжнародними нормами і стандартами України часу, пакет розкривається і інструмент проходить повторну 4-етапну обробку і стерилізацію.

Якість обробки поверхонь та інструментів обов’язково перевіряється регулярно і відповідно всім нормам. Ми максимально часто запрошуємо фахівців ГУ “Житомирського обласного лабораторного центру МОЗ України” для контролю чистоти за допомогою бактеріологічних досліджень на стерильність і досліджень змивів всіх поверхонь, в тому числі і лікарських костюмів, які кожен раз показують лише відмінні результати (стерильно, патогенного середовища не виявлено) і відповідають стандарту ДСТУ ISO 18593: 2006.

Пацієнти Комфортної стоматології лікаря Колоса давно оцінили ідеальну чистоту клініки, турботу і увагу персоналу, комфорт кожного пацієнта.

Оцініть і Ви всі переваги Комфортною Стоматології лікаря Колоса!