27.11.17

У підлітків, що лягають пізно спати , частіше з’являються гнилі зуби

Як встановили вчені, звичка засиджуватись допізна серед молоді призводить до виникнення гнилих зубів. «Сови» в 4 рази частіше зіштовхуються з карієсом, так-як вони просто не чистять зуби ввечері.

Дослідження лікарів-стоматологів, опубліковані в International Journal of Dental Hygiene, підтверджують, що здебільшого в молодих це пов’язано з невмінням правильно чистити зуби. Крім того, такі підлітки значно частіше прокидаються пізно, таким чином пропускають сніданок, тому вживають більше, шкідливих для зубів, закусок на протязі дня. Дослідження показали, що якщо батьки лягають спати раніше, то діти не чистять зуби, а це в  свою чергу призводить до розвитку різноманітних захворювання порожнини рота. В свою чергу хвороби зубів негативно впливають на якість життя підлітків та загальний ста їх здоров’я.

Тому, досвідчені стоматологи «Комфортної стоматології лікаря Колоса» міста Житомира закликають батьків займатись з дітьми просвітницькою роботою, пояснювати важливість підтримання гігієни порожнини рота перед сном й вранці. Також ми запрошуємо всіх на безкоштовну консультацію до наших професіоналів, окрім діагностики стану вашої ротової порожнини, Вас також навчать правильно доглядати за зубами, допоможуть підібрати засоби гігієни. Набагато простіше не допустити розвитку можливих неприємних ситуацій, а для цього потрібно щодня двічі на день чистити зуби, робити професійну гігієну порожнини рота двічі на рік і обов’язкова консультуватись у лікаря-стоматолога раз на півроку.

Ми піклуємось про Вас!

Записатись на прийом можете вже зараз, по номеру (068) 8-277-277.

Поміхайтесь вільно і будьте здорові, адже Ви створені для посмішок:)!