30.11.17

Чищення зубів захист від інфаркту

Звичайна стоматологічна чистка зубів для видалення нальоту здатна допомогти  при профілактиці інфаркту за рахунок зниження рівня запалення в організмі до того показника, якого можна досягнути за допомогою вживання статинів. Американські вчені в ході клінічних досліджень  вирішили з’ясувати, чи здатна спеціальна паста, що бореться з нальотом на зубах, підкріпити здоров’я серця. Проведенні дослідження не підтвердили цю гіпотезу.

Тепер вчені з’ясували, що використовуючи спеціальну зубну пасту пацієнти змогли видаляти в два рази більше нальоту. Автори досліджень наголошують на тому, що потрібно ретельно чистити зуби, таким чином ви зберігаєте здоров’я не лише ротової порожнини, а й цілого організму. Також постійна та регулярна якісна чистка зубів – це легкий профілактичний спосіб вберегти  себе від інфаркту.

Досвідчені стоматологи «Комфортної стоматології лікаря Колоса» міста Житомира наголошують на постійній гігієні ротової порожнини. Таким чином ви вберігаєте себе та свій організм від захворювань.

Нагадуємо Вам, що професіональну чистку зубів потрібно проходити раз на півроку. Спеціально до Нового Року ми знизили вартість.

Поспішіть записатись! Засяйте в новому році «голлівудською посмішкою».

Адже Ви створені для посмішок!