28.01.19

Комфортна Стоматологія лікаря Колоса: ідеальна чистота з турботою про ваш комфорт

Підтримка чистоти та стерилізація інструментів у стоматологічній клініці

Кожен день персонал Комфортної Стоматології Лікаря Колоса стежить за новітніми технологіями в сфері стоматологічної медицини, в питаннях підтримки чистоти і в новітніх методах стерилізації інструментів. Адже, приходячи в сучасну стоматологічну клініку, пацієнт може розраховувати не тільки на якісне виконання послуг з лікування і естетичної корекції зубів, але і на комфортні умови і максимальну економію його особистого часу. Також ми розуміємо, що підтримка ідеальної чистоти у всіх приміщеннях стоматологічного кабінету – не наше право, а наш прямий обов’язок.
Саме для зручності і збереження вашого часу в клініці лікаря Колоса використовується супер-сучасна і зручна бахіл-машина. Адже надягання бахіл не сама звична для більшості людей процедура і, найчастіше, не найприємніша: вічно плутаються і сповзають гумки, займають час і призводять до того, що бруд з взуття виявляється на ваших руках. Ще одним істотним мінусом традиційних бахіл є їх недовговічність: часто вони прориваються в районі каблука при ходьбі, що, згодом, ускладнює їх зняття. А для персоналу це додає роботи з прибиранням брудних статей.
Бахіл-машина в нашій клініці формує бахіли прямо на вашому взутті, не пошкоджуючи його, в незалежності від матеріалу. При цьому, вам можна не хвилюватися про розмір, так як машина підлаштується під будь-яку ніжку. Погодьтеся, набагато приємніше і комфортніше прийти з вулиці в приміщення, поставити ногу на таку технологічну підставку і за 2 секунди без вашої ж участі на вас надіта якісна, міцна бахіла, яка до того ж, дуже просто знімається. Такий варіант бахіл також порадує не тільки зайнятих людей, що цінують комфорт, але і дівчат, що стежать за своїм зовнішнім виглядом і турбуються про стиль. На красивому взутті повинні бути естетичні і акуратні, майже непомітні, накладки, а не величезні сині і вічно заплутані безрозмірні мішки.
Пацієнти Комфортної Стоматології Лікаря Колоса давно оцінили турботу персоналу про їх комфорт і час, але не на шкоду ідеальній чистоті клініки. Оцініть і Ви всі переваги Комфортної Стоматології Лікаря Колоса!