Цифровий рентген
Цифровий рентген

Цифровий рентген при лікуванні зубів

Цифровий рентген, який перебуває на озброєнні “Комфортної стоматології лікаря Колоса”, дозволяє в 40 разів зменшити опромінення людини, ніж традиційні рентген апарати.

У своїй роботі ми використовуємо найсучасніший цифровий апарат Vista Scan Mini Easy від Durr Dental. Його тонкі, гнучкі пластини зручніші для пацієнта. Зображення набагато якісніше та чіткіше.

Знімки в стоматології робляться, щоб отримати повне уявлення про стан кісткових тканин, зубів та ясен.

На них лікар бачить приховані запалення, пухлини, карієс та інші патологічні зміни, по результатам яких затверджує план лікування пацієнта. Та не тільки в діагностичних цілях використовується рентген. Під час лікування каналів в обов’язковому порядку потрібен контроль над процесом лікування.

Тільки за допомогою знімків перевіряється довжина каналу і правильність його пломбування. Якщо канал залікувати не повністю, існує велика ймовірність повторного запалення та появи абсцесу.

Проводиться подібне обстеження і після складного видалення зуба, під час імплантації, протезування, в процесі лікування пародонтозів. Для повної впевненості в якісному лікуванні лікаря необхідні візіографічні знімки.

Ціна на цифровий рентген в Житомирі

Акції