Професійна гігієна
Професійна гігієна

Професійна чистка та відбілювання зубів в Житомирі

Це важливий та невід’ємний етап стоматологічних лікувально-профілактичних заходів. Професійна гігієна ротової порожнини – це  видалення м’якого зубного нальоту та зубного каменю. За допомогою цієї процедури зменшується кількість бактерій у ротовій порожнині та зникають ризики розвитку пародонту, карієсу та його ускладнень, тому що вони всі мають бактеріальне походження.

В порожнині рота постійно перебуває велика кількість мікроорганізмів. Навіть при застосуванні найновітніших засобів гігієни, котрі існують у світі, Ви не зможете самостійно очистити важкодоступні ділянки зубів від залишків їжі.  Утворюють м’який зубний наліт всі мікроорганізми та залишки їжі. Продуктом життєдіяльності мікроорганізмів зубного нальоту є кислоти, що провокують не лише утворення карієсу, а й руйнування кістки, в якій знаходяться зуби. Таким чином, накопичується наліт, ясна запалюються, втрачають еластичність і кровоточать. Внаслідок дії мінералів і солей, які є в слині, м’який наліт мінералізується, твердіє і утворює зубний камінь.

Зубний камінь може бути надясенним (видимим) та підясенним (невидимим). Під час появи підясенного каменю в яснах відбуваються зміни: пошкоджується зв’язка зуба, паралельно починає розсмоктуватись кістка навколо зуба, зуб стає рухомий. З’являється неприємний запах. Такі зміни відкривають шлях бактеріям до кров’яної системи всього організму. Проникнення бактерій в кров може сприяти появі певних хронічних захворювань різних органів та систем, зокрема серцево-судинної системи.

Аби уникнути можливих неприємностей, “Комфортна стоматологія лікаря Колоса” радить проводити професійну гігієну порожнини рота мінімум двічі на рік.

Професійна гігієна в Комфортній стоматології лікаря Колоса проходить в такі три етапи:

I-етап застосування пневматичного скалеру

– це професійна гігієнічна процедура очищення зубів. Допомагає прибрати щільно прикріпленні відкладення на зубах. Пневматичний скалер працює на стислому повітрі, яке подається від турбін стоматологічної установки.

II-етап Air Flow

– це професійна гігієнічна процедура, що усуває м’який пігментний  наліт  із зубів у важкодоступних місцях ротової порожнини. В стоматології це здійснюється за допомогою апарату німецької марки KAVO. Суміш із струменя повітря та води прибирає темний наліт та полірує зуби, а застосування інноваційних порошків «жемчужин/перлин» збільшують ефективність очищення та відбілювання зубів, не пошкоджуючи м*які тканини та емаль. Після проведення цієї процедури зуби набувають натурального, природнього кольору.

III-етап полірування пастами

– це процедура, під час якої Ваші зуби стають білими.

І як кінцевий результат Ви отримуєте – свіже дихання, красиву посмішку та хороший настрій.

“Комфортна стоматологія лікаря Колоса” піклується про здоров’я всіх своїх клієнтів,  тому ми радимо Вам проходити таку процедуру в нашій клініці кожних 6 місяців. Таким чином Ви здійснюєте профілактику пародонтиту, пародонтозу та карієсу. Проведення процедури професійної гігієни порожнини рота допомагає уникнути неприємного запаху та пожовтіння зубної емалі. Таким чином, Ваші зубки завжди сяятимуть та перебуватимуть у безпеці.

Гігієнічна чистка та відбілювання зубів в Житомирі: (093) 2-141-000,  (068) 8-277-277 – Ціни

Акції