Лікування зубів у дорослих
Лікування зубів у дорослих

Лікування зубів у дорослих

Кажуть, що дорослі люди – це ті самі діти, тільки іграшки у них дорожче. Їм так само потрібна увага та особливе ставлення.

Часом, дорослі так травмовані першим візитом до стоматолога в дитинстві, що дуже довго відкладають лікування зубів. В результаті лікування не тільки стає неприємно довготривалим, але й надто дорогим.

Робота нашої клініки спрямована на комфортне та максимально безболісне лікування зубів.

Лікування без борів можливо на початковій стадії карієсу за допомогою піскоструйного апарату “Rondoflex plus 360” фірми Kavo та повітряного скалера “SONICflex quick 2008l“.

Обладнання і матеріали

Кожен стоматологічний кабінет оснащений сучасним спеціальним обладнанням і новими технологіями, що дає можливість впоратися навіть з найскладнішими випадками. Якісна техніка KAVO, MELAG, DURR Dental, Technodent, BienAir, яка є в наявності далеко не в кожному медичному закладі нашого міста, дозволяє досягти чудових результатів. Початковий карієс ми лікуємо без свердління за допомогою піскоструминного апарату Rondoflex.
Цифровий рентген апарат Vista Scan Mini Easy від Durr Dental дозволяє побачити приховані пухлини, запалення, патології і карієс, для повної клінічної картини. Тільки за допомогою рентгена проводиться обстеження при протезуванні, складному видаленні, імплантації, перевіряється довжина каналу. Цифровий рентген в 40 разів зменшує опромінення, на відміну від звичних нам апаратів, а зображення значно чіткіше і якісніше.
Крім того спокійну і приємну атмосферу створюють просторі, світлі кабінети і комфортні дивани.
У роботі застосовуються новітні матеріали і методики, які використовують в стоматології європейських країн, роблячи лікування якісним і безпечним.

Телефонуйте та записуйтесь на прийом до лікаря-стоматолога у Житомирі: (093) 2-141-000,  (068) 8-277-277

Прайс на послуги по лікуванню зубів

Акції