Ендодонтичне лікування зубів
Ендодонтичне лікування зубів

Ендодонтичне лікування зубів

У роботі лікаря-ендодонта у «Комфортній стоматології лікаря Колоса» використовуються класичні методики лікування каналів зуба з використанням новітніх напрямків терапії, матеріалів та технологій.

Лікування каналів зуба, переліковування кореневих каналів

Ендодонтисти клініки виконують лікування каналів зуба з використанням найсучасніших технологій та обладнання. Зубні канали мають досить малий діаметр, тому точне визначення його морфології, топографії, довжини можливо тільки на сучасному обладнанні.
Ми виконуємо не тільки первинне лікування, але і переліковування кореневих каналів. Останнє займає трохи більше часу, ніж первинне, оскільки необхідно виконувати повну очистку раніше запломбованих каналів. Ця процедура виконується із застосуванням ультразвуку, іригації, різноманітних комбінацій стоматологічних інструментів.

Лікування пульпіту

Стоматологи Житомирської «Комфортної стоматології» мають великий досвід в лікуванні пульпіту. Лікування пульпіту у дорослих та у дітей концентрується на ліквідації больових відчуттів та усуненні причини – запалення. Залежно від характеру та перебігу захворювання, використовуються девітальні, консервативні та оперативні методи терапії пульпіту.

Лікування періодонтиту

Періодонтит – це запалення зв’язки зуба, яке розповсюджується навколо, на всі прилеглі тканини. При цьому терапія довготривала та залежить від професіоналізму лікаря. Вчасне звернення та правильно обрана тактика лікування періодонтиту в результаті допомагає зберегти зуб.

Ціни на послуги Стоматологіх КС Дент

Акції