Отзывы

Людмила Гаевская — Особая благодарность за подход к маленьким деткам …… встреча, приятная обстановка, заинтересованность в подарках, где ребенок уже сам идет за врачом в кабинет. Моей дочке 4 года, и у стоматолога были впервые, за 20 минут ФЕЯ поставила две пломбы. Большое спасибо, что ребенок теперь чистит зубки с азартом дважды в день, и отмечает в календарике !!!

Виктория Гулля — Хочу выразить огромную благодарность своему Доктору Сергею Колосу за его квалифицированную, профессиональную, добросовестную и очень качественную работу на протяжении уже 11-ти лет … Девизом Вашей клиники пожалуй являются: «Сохраним каждый зубчик» ?! Желаю Вам хороших улыбок от каждого пациента.

Людмила Прокопова — очень удобно, приветливая, приятная, опрятная клиника. Особенно рекомендую для детей, профессионал приветливый, вежливый и сдержанный к детям.

Влад Андреев — Вы супер! Правда! Попал чисто случайно, остался доволен. И ценами в том числе.

Ольга — Я и мой сынишка очень благодарны врачу Сергею Юрьевичу и его команде за подход к капризным клиентам и конечно за качественную работу. Теперь Димчик не боится ходить к стоматологу. СПАСИБО !!!

Ірина
Ірина

Хочу висловити велику подяку лікарю хірургу. Мій син до сьогоднішнього дня боявся виривати зуби. Коли ми звернулися до стоматології лікаря Колоса, то були дуже задоволені професіоналізмом лікарів, а також привітність. Син більше не боїться йти до лікарів. Дякую вам!

16.03.21
Тома
Тома

Вся сім’я відвідує клініку і всі завжди залишаються задоволені. Лікарі професіонали своєї справи. Адміністратори дуже привітні і завжди ставляться з розумінням до клієнта.

27.02.21
Олександра
Олександра

Найкращу стоматологічну клініку «Комфортна стоматологія лікаря Колоса» вітаємо з міжнародним днем стоматолога !!!! Сергій Юрійович-лікар золоті руки🙌, Тетяна Михайлівна — душа та 💓 клініки, то ж процвітання вашому дітещу під назвою » комфортна стоматологія » і нескінченної черги вдячних клієнтів ще на багато — багато років 🎉🎊💰 Ви кращі !!!!!!!!!

09.02.21
Шевчук Юрій
Шевчук Юрій

Сьогодні з сином були на прийомі у лікаря, приємно вражені, молодці!!!

15.01.21
Олена
Олена

Щиро дякую за прийом та лікування Бруцькій Ользі Євгеніївні! . Знає підхід до пацієнта та лікує безболісно ! З впевненістю можу сказати що в клініці лікаря Колоса працюють професіонали своєї справи . Дякую за комфорт ! Процвітання ВАМ!

02.11.20
Анна
Анна

Шикарная клиника! Хорошая администрация, которая всегда встречает с улыбкой, невероятные врачи у которых не страшно лечить зубки! Спасибо им за работу и заботу.

31.10.20
Наталія
Наталія

Була із сином на прийомі. Дякуємо персоналу за привітність і лікарю за огляд і вирішення проблеми. Під хорошим враженням лишилися від клінки. Справді достойно і високий рівень обслуговування.

17.10.19
Валентина
Валентина

Дуже задоволена стоматологією лікаря Колоса.Особливо хочу подякувати лікарю Пилипенко Сергію Сергійовичу за висококваліфіковану допомогу моїй донечці.Після лікування у дитини не біль та страх,а позитивні емоції.Надалі тільки у вас і з вами.Ви найкращі!!!!

11.10.19
Павел Блинков
Павел Блинков

Хочу выразить огромную благодарность всему коллективу вашей стоматологии. Прям с порога порадовала атмосфера клиники. Уютненько, идеальная чистота, очень приятный и распологающий запах. Ни какого намёка на то, что ты попал в стоматологию. Администрация на высоте. Гибкость в подходе и вежливость — это их конёк. Особую благодарность хочу выразить Ольге Евгеневне, за её тактичность и золотые руки. Профессионал с большой буквы!Безупречно!!! Очень рад, что при первом посещении попал именно к ней. Вам успехов и процветания. С уважением Павел.

24.09.19
Наталия
Наталия

Клиника где работают професионалы. Комфортно,чисто и красиво. Спасибо доктору Ольге Бруцкой ,полечила дочь быстро и безболезнено.Рекомендую всем

13.06.18
Наталія Рудницька
Наталія Рудницька

Щира вдячність лікарю Сергію Юрійовичу за професіоналізм і чудовий підхід до діток. Моєму синочку 3 роки і вже довелося лікувати зубки. Дякувати Богу, що ми Вас знайшли. Дитина іде до лікаря абсолютно без страху, декілька хвилин (як мамі здається) і вуаля — пломбочка вже стоїть. Окреме спасибі адміністратору Олесі! Бажаю усій клініці вдячних та усміхнених пацієнтів!

25.04.18
Алла Стрижак
Алла Стрижак

Доброго дня. Хочеться висловити подяку всьому дружньому колективу КС! Дуже сподобалося у вашій клініці. Чисто, дуже уважні та професійні спеціалісти, та на 100% КОМФОРТНО!!! Була на прийомі у лікаря Ольгі Євгенівни та асистента Катерини. Дуже уважні дівчата, на прийомі не відчула ніякого дискомфорту, все зробили швидко і безболісно. Результатом задоволена )) Співвідношення ціна- якість адекватна. Всім рекомендую!!!

25.04.18
Наталия Рабдеева
Наталия Рабдеева

Действительно КОМФОРТНАЯ стоматология. Внимательный персонал, отличные условия, квалифицированные врачи и приемлемые цены. Огромное спасибо за лечение и протезирование Сергею Юриевичу. Проходила лечение дочь, консультировали внука. Довольны обслуживанием, планируем лечиться всей семьей!

15.03.18
Маслова Оксана
Маслова Оксана

Щиро вдячна за те, що мій манюсік 4-х рочків не боїться відвідувати стоматолога. Після консультації з ортодонтом важливим і серйозним тоном розповідав, як його оглядали і що йому радили. Люди. Будьте здорові. Але, якщо буде потрібно стоматологічна допомога — рекомендую КС лікаря Колоса!

15.03.18
Олена Гнітецька
Олена Гнітецька

Кращих лікарів, персонал і атмосферу ви знайдете в «КС» !!! Для мене найважливіше при зверненні до лікаря це його професіоналізм. Якщо ви ще не вирішили де і в якого лікаря лікувати зуби, то я раджу вам «КС» і Сергія Сергійовича !!!!!

01.03.18
Алеся
Алеся

Спасибо большое вашей клинике а особено доктору Оле Бруцкой!!! Доця осталась довольной. Ей 3 года и нигде не могли ей поличить. И только у вас нашли к ней подход. Всем рекомендую!!!

28.02.18
Мушинська Ольга
Мушинська Ольга

Команда клініки КС-це досвідчені професіонали,які знають свою справу.Тут індивідуальний підхід до кожного пацієнта.Окрема вдячність моєму лікареві-Ользі Євгенівні. Рекомендую !!!

28.02.18
Руслана Антонюк
Руслана Антонюк

Давно лікуюся в С.Ю.Колоса, з народженням дочки він став ще і її лікарем. Дуже рекомендую КС лікаря Колоса! Професійний підхід, ввічливий персонал, прийнятні ціни.

28.02.18
Ваня
Ваня

Був на прийомі у стоматолога Ольги Бруцької. У стоматології чисто і все стерильно. Я боявся ходить до стоматологів поки не потрапила в цю клініку. Роблять дуже ніжно і зовсім не боляче. Хлопці, рекомендую!

22.01.18
Kateryna Svencioniene
Kateryna Svencioniene

Професійно, швидко, дуже вдячна. Лікарі підібрали час зручний для нас, бо ми лікували зуби всією родиною. що сказати, хіба що віват!!! Дуже дякую, особлива за гарний підхід до дітей , бо малеча зараз не боїться йти до стоматолога

22.01.18
Светлана Затылюк
Светлана Затылюк

Долгое время искала клинику для протезтрования и лечения зубов, так как последний раз результатом и обслуживанием в другой стоматологии осталась не довольна. По совету знакомых обратилась к Сергею Юрьевичу. Хочу отметить его внимательность, ответственность и высокий профессионализм! Отличное соотношение цены и качества! Персонал очень внимательный. Без сомнений рекомендую, так как клиентами клиники является все наша семья!

18.10.17
Влад Андреєв
Влад Андреєв

Вы супер! Правда! Попал чисто случайно, остался доволен. И ценами в том числе.

10.08.17
Людмила Прокопова
Людмила Прокопова

Дуже КОМФОРТНА, привітна, приємна, охайна клініка. Особливо рекомендую для діток, професіонал привітний, ввічливий і стриманий до діток.

10.08.17
Залишити відгук