13.11.17

Регулярне чищення зубів збереже Вас від інфаркту

Звичайні процедури гігієни порожнини рота – автоматична профілактика багатьох захворювань. Це відбувається за рахунок зниження рівня запалення в організмі. Дані висновки підтвердили провідні науковці із Florida Atlantic University. Одразу декілька проведених досліджень показали, що люди, які страждають на захворювань ясен, набагато частіше зіштовхуються із захворюваннями серцево-судинної системи.

Далі вчені-стоматологи довели, що якщо обирати якісну зубну пасту та правильно робити підбір зубної щітки чищення зубів відбувається набагато якісніше. Тому бактерії та мікроорганізми не потрапляють до  організму далі. А щоденна гігієна порожнини – простий та легкий спосіб профілактики інфаркту.

Провідні стоматологи «Комфортної стоматології лікаря Колоса» радять відповідально підходити до купівлі зубних щіток та паст. Асортимент товарів та компетентний персонал допоможуть Вам здійснити вірний вибір. Ми знаємо що необхідно саме вам. Бути здоровим комфортно разом із «КС лікаря Колоса» м. Житомира.

Чекаємо на Вас!