Про нас

Про нас
Сергій Колос
Головний лікар Тел.: (093) 214-10-00 Пн.-Пт.: 9:00 – 20:00 Сб.Нд: 9:00 – 15:00

Комфортна стоматологія лікаря Колоса в місті Житомир

Мало знайдеться в Житомирі дорослих людей, які люблять стоматологічне крісло та інструмент. Про дітей вже нічого й говорити – іноді посадити “малюка”, якому 17 років буває складніше, ніж дворічного.
Час минає, дитина продовжує опиратись лікуванню, а зуби продовжують псуватися, з кожним наступним днем вимагаючи все більш серйозного лікування.
Батьки змушують дитину йти до стоматолога, в результаті чого дитина отримує шок і стрес на все життя. Зазвичай, це перший і останній візит дитини до лікаря.
Як бути? Це питання задає чи не кожна сім’я. Розвиток сучасних технологій та інновації торкнулися всіх сфер нашого життя, в тому числі і стоматології.
У Житомирі відкрилася абсолютна нова «Комфортна стоматологія лікаря Колоса», клініка, де лікарі та медперсонал застосовують новітні технології в лікуванні, протезуванні, ортодонтії, професійній гігієні порожнини рота. І, крім того, спеціалізуються на дитячій стоматології.

Стоматолог і власник клініки, Сергій Колос, вже більше 15 років практикує лікування дорослих і дітей. Він і його команда лікарів мають винятковий талант і досвід у спілкуванні з дітьми. «Комфортна стоматологія лікаря Колоса» – клініка «дружня» до дитини і кожного дорослого пацієнта.
Привітні адміністратори, відсутність черг, дзвінок-нагадування, професійне обслуговування з посмішкою – це те, як зустрічає клініка кожного відвідувача.

Новітні технології на варті вашого здоров’я

Проте, це лиш вершина айсбергу. Фахівці “Комфортної стоматології лікаря Колоса” міста Житомира активно стежать за новинками в сфері технологій, постійно впроваджують у роботу новітні методики і удосконалюють таким чином свій професійний досвід.
Кабінет стоматології обладнані новітніми технологіями і обладнанням, яке є далеко не в кожній клініці нашого міста.
Ми використовуємо техніку MELAG, Technodent, KAVO, BienAir, DURR Dental, піскоструминний апарат Rondoflex фірми KAVO для лікування початкового карієсу без свердління.

Безпека пацієнта – понад усе

Безпека під час лікування – завжди на першому місці в нашій клініці. Для цього ми використовуємо пакети «АнтиСНІД».
Ризик «підхопити» інфекцію зведений до нуля завдяки використанню спеціального обладнання MELAG для стерилізації інструментів, стерильної упаковки, витратних матеріалів та особливих методів роботи.
Програма «АнтиСНІД» надійно захищає наших пацієнтів від зараження всіх груп вірусів, мікробів, токсинів, грибків та інших шкідливих агентів.
Основний етап програми – якісна стерилізація всіх інструментів багаторазового застосування. Попередньо очищений в ультразвуковій ванні і оброблений в спеціальних розчинах інструмент пакується в індивідуальні крафт-пакети і піддається стерилізації в автоклаві.

Пакет розкривається безпосередньо в присутності пацієнта. Кожному пацієнту – разовий комплект.
Безболісне і комфортне лікування можливе! Краще один раз побачити, ніж сто разів почути – приходьте і переконайтеся!

Переглянути прайс

Відгуки