Про нас

Про нас
Сергій Колос
Головний лікар Тел.: (093) 214-10-00 Пн.-Пт.: 9:00 – 20:00 Сб.Нд: 9:00 – 15:00

Комфортна стоматологія лікаря Колоса в місті Житомир

Мало знайдеться в Житомирі дорослих людей, які люблять стоматологічне крісло та інструмент. Про дітей вже нічого й говорити – іноді посадити “малюка”, якому 17 років буває складніше, ніж дворічного.
Час минає, дитина продовжує опиратись лікуванню, а зуби продовжують псуватися, з кожним наступним днем вимагаючи все більш серйозного лікування.
Батьки змушують дитину йти до стоматолога, в результаті чого дитина отримує шок і стрес на все життя. Зазвичай, це перший і останній візит дитини до лікаря.
Як бути? Це питання задає чи не кожна сім’я. Розвиток сучасних технологій та інновації торкнулися всіх сфер нашого життя, в тому числі і стоматології.
У Житомирі відкрилася абсолютна нова «Комфортна стоматологія лікаря Колоса», клініка, де лікарі та медперсонал застосовують новітні технології в лікуванні, протезуванні, ортодонтії, професійній гігієні порожнини рота. І, крім того, спеціалізуються на дитячій стоматології.

Стоматолог і власник клініки, Сергій Колос, вже більше 15 років практикує лікування дорослих і дітей. Він і його команда лікарів мають винятковий талант і досвід у спілкуванні з дітьми. «Комфортна стоматологія лікаря Колоса» – клініка «дружня» до дитини і кожного дорослого пацієнта.
Привітні адміністратори, відсутність черг, дзвінок-нагадування, професійне обслуговування з посмішкою – це те, як зустрічає клініка кожного відвідувача.

Новітні технології на варті вашого здоров’я

Проте, це лиш вершина айсбергу. Фахівці “Комфортної стоматології лікаря Колоса” міста Житомира активно стежать за новинками в сфері технологій, постійно впроваджують у роботу новітні методики і удосконалюють таким чином свій професійний досвід.
Кабінет стоматології обладнані новітніми технологіями і обладнанням, яке є далеко не в кожній клініці нашого міста.
Ми використовуємо техніку MELAG, Technodent, KAVO, BienAir, DURR Dental, піскоструминний апарат Rondoflex фірми KAVO для лікування початкового карієсу без свердління.

Безпека пацієнта – понад усе

Безпека під час лікування – завжди на першому місці в нашій клініці. Для цього ми використовуємо пакети «АнтиСНІД».
Ризик «підхопити» інфекцію зведений до нуля завдяки використанню спеціального обладнання MELAG для стерилізації інструментів, стерильної упаковки, витратних матеріалів та особливих методів роботи.
Програма «АнтиСНІД» надійно захищає наших пацієнтів від зараження всіх груп вірусів, мікробів, токсинів, грибків та інших шкідливих агентів.
Основний етап програми – якісна стерилізація всіх інструментів багаторазового застосування. Попередньо очищений в ультразвуковій ванні і оброблений в спеціальних розчинах інструмент пакується в індивідуальні крафт-пакети і піддається стерилізації в автоклаві.

Пакет розкривається безпосередньо в присутності пацієнта. Кожному пацієнту – разовий комплект.

Послуги стоматології

Хірургічна стоматологія дозволяє провести видалення хворих зубів, будь-якої складності, швидко і якісно. Також ми проводимо операції з видалення кісти і коронкової частини зуба, пластику вуздечки, гінгівопластика, підсадку кісткової тканини, різні маніпуляції в пародонтології естетичного характеру і зубозберігаючі процедури.

Лікарі-ендодонтії застосовують класичні методи лікування кореневих каналів зуба, а також їх переліковування. Оскільки канали досить невеликі в діаметрі, для визначення його довжини, топографії і морфології необхідно тільки сучасне обладнання. Процедуру чистки раніше запломбованих каналів, ми проводимо із застосуванням іригації, ультразвуку та інших стоматологічних інструментів.
Наші стоматологи мають величезний досвід терапії різних запалень, таких як пульпіт, періодонтит, усуваючи їх причини, а також больові відчуття зберігши при цьому зуб.

Тим у кого існує така проблема, як криві зуби на допомогу прийдуть лікарі-ортодонти. Залежно від стану зубів ми індивідуально для кожного підбираємо вам систему або конструкцію, це можуть бути капи, брекет-системи або апарати трейнери. Тривалість носіння таких ортодонтичних апаратів залежить від ступеня викривлення, стану зубів і може тривати більше двох років, але результат того вартий, адже в результаті у вас будуть ідеально рівні зубки.

Сучасна стоматологія “КС лікаря Колоса” пропонує послугу протезування, оскільки зберегти зуб не завжди можливо і його доводиться видаляти. Байдуже які протези вам вставлять:  знімні або незнімні, за зовнішнім виглядом вони будуть ідентичні здоровим справжнім зубам.

Стоматологи клініки не тільки лікують і видаляють зуби, але і проводять професійну чистку, що включає в себе відбілювання, видалення зубного каменю і м’якого нальоту. Використовуючи навіть найкращі засоби гігієни неможливо самостійно позбавитися від накопичення в ротовій порожнині бактерій, що в кінцевому результаті призводить до розвитку карієсу і різних його ускладнень. Після такої процедури ваші зуби придбають природний і натуральний колір, дихання буде свіжим, посмішка красивою.
Професійну гігієну ротової порожнини слід проводити не менше двох разів на рік.
Також не мало важливими є процедури профілактичного характеру:
• ремінералізуюча терапія;
• глибоке фторування;
• гермитизація фіссур;
• аплікації фторовмісних гелів;
• покриття зубів фтор-лаком;
• використання ополіскувачів, паст з високим вмістом фтору і кальцію.

Наша клініка проводить не тільки стоматологічні процедури, але і надає послуги з логопедії. Кваліфіковані фахівці проведуть діагностику мовного розвитку, корекцію різних розладів голосу, заїкання, гаркавості, шепелявості у дітей і дорослих.

Безболісне і комфортне лікування можливе! Краще один раз побачити, ніж сто разів почути – приходьте і переконайтеся!

Переглянути прайс

Відгуки