03.07.20

Послуги стоматологічної ортопедії в “Комфортній стоматології лікаря Колоса”

Красива посмішка – це елемент впевненості в собі і гармонійного зовнішнього вигляду, запорука здоров’я і гарного самопочуття. Дивовижно, але наші зуби і прикус впливають на поставу (хребет, тазостегнові суглоби і ноги), а також на стан травної системи і на стан шкіри і овалу обличчя. Здорові зуби і правильний прикус дозволяють не тільки відчувати себе краще фізично, а й виглядати на 5-10 років молодше.

У разі руйнування, видалення або випадання зубів прийняти правильне рішення щодо вибору методу відновлення зубного ряду вам допоможе професійна команда лікарів “Комфортної стоматології лікая Колоса”. Залежно від складності клінічного випадку наша клініка пропонує широкий спектр послуг стоматологічної ортопедії:

– при руйнуванні частини зуба можна відновити його за допомогою керамічних вкладок і вінірів;

– якщо значне руйнування, то естетичний вигляд посмішки допоможуть відновити коронки (металокерамічні, безметалеві – цирконієві);

– якщо зуб відсутній, лікар запропонує вам імпланти і протезування на імплантатах.

Що таке керамічні вкладки? Переваги і показання.

При великому каріозному руйнуванні зуба (більш, ніж на 30%) лікарі “Комфортної стоматології лікаря Колоса” запропонують вам використати керамічні вкладки: естетичні, надійні і досить стійкі до пошкоджень.

Переваги керамічних вкладок:

 1. Естетика і стійкість: кераміка найбільш достовірно повторює первісну індивідуальну структуру зуба, його колір і форму, не темніє з часом і має високу стійкість до жувальних навантажень.
 2. Тривале збереження зовнішнього вигляду за рахунок стійкості до накопичення зубного нальоту, стирання або сколів.
 3. Індивідуальний підхід до виготовлення та встановлення керамічної вкладки, що ідеально для вас.
 4. Виключається проникнення бактерій в місці прилягання керамічної вкладки до частини зуба за рахунок відсутності мікро щілин.
 5. При встановленні керамічних вкладок не пошкоджуються сусідні зуби.

Що таке вініри? Переваги і показання.

Лікарі “Комфортної стоматології лікаря Колоса” успішно практикують встановлення вінірів пацієнтам з різними стоматологічними проблемами.

Вініри – це дуже тонкі накладки (товщиною 0,3-05 мм), призначені для встановлення на лицьову і жувальну сторону зубів, які фіксуються за допомогою спеціального композиту і фотополімерної лампи. Стоматологи рекомендують використовувати вініри для надання ідеально білого кольору і форми зубного ряду, при необхідності корекції виражених проміжків між зубами, для усунення естетичних дефектів і як захист від руйнування.

Першими були композитні вініри, які на даний момент практично не використовуються і мають більше терапевтичне призначення. На зміну їм прийшли більш надійні і сучасні цирконієві (керамічні) вініри.

Цирконієві (керамічні) вініри – одні з найбільш затребуваних в естетичній стоматології, так як в мінімальні терміни пацієнт отримує ідеальну, білосніжну усмішку.

Цирконієві (керамічні) вініри бувають:

 • класичні (товщиною до 0,6 мм);
 • ультратонкі – люмініри (товщиною 0,1-0,2 мм).

Переваги керамічних вінірів:

 1. Мінімальне втручання в зубні тканини і максимальне збереження цілісності емалі.
 2. Стійкість блиску – вініри не темніють з часом.
 3. Стійкість кольору пластинок вінірів до харчових барвників, чаю, кави, нікотину.
 4. Доступна вартість вінірів при максимальному естетичному ефекті.
 5. Дуже тривалий період використання вінірів від 5 до 15 років, а можливо, аж до кінця життя, за умови дотримання гігієнічних норм порожнини рота і дбайливого ставлення (професійна гігієна 1 раз в 6 місяців).

Протезування зубів просто, швидко і безпечно. Переваги і показання.

У разі відсутності одного, декількох зубів або навіть цілого зубного ряду, лікарі Клініки лікаря Колоса пропонують якісні послуги протезування зубів на імплантатах. При первинній консультації з хірургом і ортопедом пацієнту рекомендують найбільш оптимальний для нього варіант протезування зуба.

Протезування буває двох видів: знімне і незнімне.

До знімних протезів відносяться:

 • повний знімний протез
 • частково знімний протез
 • бюгельний протез
 • бюгельний протез на кламерах
 • бюгельний протез на замках
 • мікропротез «Метелик»

Незнімний зубний протез (зубний міст) – це протез, за ​​допомогою якого лікар може відновити зубний ряд, жувальну функцію, повернути красу і естетичність вашої посмішки при відсутності декількох зубів. Додаткові штучні зуби виготовляються індивідуально для кожного пацієнта і зовні не відрізняються від справжніх. Конструкція складається з міцно з’єднаних між собою коронок, які можуть бути виготовлені з різних матеріалів (металокерамічні, цирконієві). Такий протез лікар закріплює на здорові зуби, які оточують відсутній зуб (або декілька) за допомогою порожніх коронок, що виконують функцію ковпаків.

Досвідчені лікарі “Комфортної стоматології лікаря Колоса” підберуть максимально відповідний варіант зубних протезів з урахуванням всіх індивідуальних особливостей клінічного випадку і анатомічних особливостей щелепи пацієнта.

Якщо відсутній або видалений зуб був замінений імплантатом, в “Комфортній стоматології лікаря Колоса” вам запропонують протезування на імплантатах.

Перевагами протезування на імплантатах є:

 1. Велика стійкість до жувального навантаження.
 2. Більш тривалий термін служби таких протезів в порівнянні з іншими видами протезування.
 3. Повне відновлення зубного ряду з можливістю повного функціонального навантаження.

Цирконієві коронки.

У випадках протезування зруйнованих вщент зубів оптимальним варіантом є зубні коронки. Вартість виготовлення та встановлення коронки на зуби залежить від рівня складності роботи і використовуваного матеріалу.

Цирконієві коронки відрізняються:

 • стійкістю до відколів і тріщин;
 • стійкістю до стирання, навіть при установці на жувальні зуби;
 • відсутністю запальної реакції ясен після процедур;
 • абсолютною безпекою для організму пацієнта;
 • при високому рівні естетичних властивостей мають тривалий термін служби від 5 до 20 років.

 

Професійну консультацію з усіх видів послуг стоматологічної ортопедії Ви можете отримати в “Комфортнії стоматології лікаря Колоса”. Ми гарантуємо, що Ваше лікування пройде з максимально можливим комфортом!