03.12.17

Пасивне куріння викликає хвороби ясен

Пасивне куріння приводить до того, що може втратити зуби по вині курця той, хтот знаходиться поруч. Вчені встановили, що вдихаючи чужий тютюновий дим збільшується рівень небезпеки на захворювань ясен до 62%.

Медики вже давно наголошують на тому, що є тісний зв’язок між цигарками та захворюваннями ясен. Дослідження університету Північної Кароліни США доводять цю думку. Ці висновки були зроблені після аналізу медичних записів по 3000 осіб 20-років, що не курили. Всі добровольці пройшли огляд ротової порожнини и здачі аналізу крові. Дослідники виявили, що 57% людей були схильні до впливу тютюнового диму з боку курців, а приблизно в третини були захворювання ясен.

Отож, «Комфортна стоматологія лікаря Колоса» міста Житомира завжди стоїть на варті здорового способу життя. Ми радимо взагалі не бути схильними до куріння. Також наголошуємо на тому, що окрім курця страждає і оточення, що знаходиться навколо нього.

Також нагадуємо, що зараз діє спеціальна пропозиція до Нового Року. Ми роздаємо посмішки, вам залишається лиш прийти і отримати послугу якісного відбілювання зубів.

Засяйте в Новому Році «голлівудською посмішкою ».

Завжди раді вас бачити в нас за адресою: пр-т Миру, 23.