15.08.17

Безпека пацієнта – понад усе!

Безпека пацієнта – на першому місці у нашій клініці. Для цього ми використовуємо одноразові пакети «АнтиСНІД».
Ризик «підхопити» інфекцію зведений до нуля завдяки використанню спеціального обладнання для стерилізації інструментів, стерильного пакування, витратних матеріалів та особливих методів роботи.

Програма «АнтиСНІД» надійно захищає наших пацієнтів від зараження всіма групами вірусів, мікробів, токсинів, грибків і будь-якими іншими шкідливими агентами.

Основний етап програми – якісна стерилізація всіх інструментів багаторазового застосування. Попередньо очищений в ультразвукової ванні і оброблений в спеціальних розчинах інструмент запаковується в пакет і потім піддається стерилізації в автоклаві. Стерилізуються в спеціальних автоклавах і стоматологічні наконечники.

Стерильність інструменту, обробленого і упакованого таким чином, гарантовано зберігається протягом 40 днів. Інструмент, що знаходиться в стерильних пакетах, зберігається в спеціальній шафі, забезпеченому ультрафіолетовим випромінювачем. З цієї шафи медична сестра подає інструмент на столик лікаря. Пакет розкривається безпосередньо в присутності пацієнта.

Кожному пацієнту – разовий комплект. При цьому і лікар, і медсестра використовують разові рукавички і маски.