20.10.17

Нагородження конкурсу “Здорова посмішка”

Сьогодні, 20 жовтня, в “Комфортній стоматології лікаря Колоса” міста Житомира відбулося нагородження переможців фотоконкурсу “Здорова посмішка” від сайту 0412.ua. Для діток було влаштоване справжнє свято.

Всі учасники дізнались багато нового та цікавого. Кожен малюк побував на “блактиному кораблі”, де відбувається процес лікування зубів, та зміг поспілкуватись із його капітаном, лікарем-стоматологом Сергієм Сергійовичем, без якого “корабель” не рушає з місця. Кожен малюк особисто на ньому поплавав. Також дітлахи ознайомились із інструментами, що допомагають лікарю вилікувати зубки. Аби кожен зміг якісно засвоїти основні правила по догляду ротової порожнини, лікарі підготували мультфільм. В клініці постійно панувла дружня атмосфера, лунав дитячий сміх та посмішки. Також було проведено вікторину, де всі змогли підтвердити засвоєні знання. В кінці на кожного учасника чекали приємні подарунки та призи.

Заключним моментом заходу стало: нагородження головних  переможців фотоконкурсу “Здорова посмішка” та Фотосесія.

“Комфортна стоматологія лікаря Колоса” з особливою турботою відноситься до кожного свого пацієнта, а саме до дітлахів, адже це наше майбутнє. Ми працюємо аби ЗБЕРЕГТИ КОЖЕН ВАШ ЗУБЧИК!