06.11.17

Мегапопулярні СЕЛФІ відправляють людей до стоматологів!

Вибух популярності селфі привів до того, що кількість пацієнтів, відвідуючих стоматології, значно зросла! Люди хочуть мати на фотознімках ідеально-білі «голівудські» посмішки, а заради цього відправляються до клінік лікувати зуби.

Стоматологи зі всього світу повідомляють про пацієнтів, котрі роблять селфі й стаю часто не задоволені станом своїх зубів. Люди скаржаться на нерівності й несиметричність, а також на неідеально білу посмішку. Психологи стверджують про зубну «дисморфію», тобто про психологічне незадоволення станом власних зубів. При цьому пацієнти навіть не усвідомлюють, що знімки, зроблені на смартфон, в реальності – спотворене зображення.

В одній із Лондонських стоматологій попит на виправлення «конячої посмішки» зріс на 30%. Відвідувачі надсилали свої фото стоматологам, таким чином демонструючи, що їм конкретно не подобається. Про те всім таким пацієнтам лікарі відмовляли в лікуванні. Не забувайте, що знімок «Селфі» деформує симетрію людського обличчя, а саме передні зуби, якщо камера знаходиться дуже близько.

Лікарі Комфортної стоматології лікаря Колоса закликають до частішого використання посмішки в реальності. Адже, Ви створені для усмішок!

І якщо все-таки Вам здається, що є якісь дефекти, можете звернутись до нас. Професіонали клініки нададуть Вам безкоштовну консультацію!