17.08.20

Лікування зубів під мікроскопом

Чи доводилося Вам коли-небудь, звертаючись до стоматолога за допомогою, отримати відмову через те, що лікар має сумніви щодо того, як спланувати лікування проблемного зуба?

Чи знаєте Ви, що в стоматологічній практиці бувають випадки поломки спеціального стоматологічного інструментарію для лікування каналів зуба і як наслідок – залишки чужорідних тіл глибоко в коренях?

Або, можливо, Ви хочете усунути естетичні дефекти, але боїтеся, що це може призвести до глибокого пошкодження здорової емалі зуба?

У всіх цих (тільки коротко перерахованих нами) випадках незамінним обладнанням може бути дентальний мікроскоп.

Використання цієї інноваційної технології знаходить все більш широке застосування в сучасній стоматологічній практиці. Незважаючи на те, що суть роботи дуже проста, – ефект від результату приголомшує.

Як це працює?

Багаторазове збільшення зуба і потужний, сфокусований на робочій області, пучок світла, а результат – лікар чітко бачить особливості будови зуба, розташування і кількість кореневих каналів, прилягання пломб і ортопедичних конструкцій до країв зуба і грамотне лікування!

У яких випадках застосовується дентальний мікроскоп?

  1. Для діагностики початкової стадії карієсу, а також навіть самих незначних пошкоджень зубів, які раніше піддавалися лікуванню.
  2. Для проведення найбільш ефективного лікування кореневих каналів: мікроскоп дозволяє лікарю легко виявити всі кореневі канали, також незамінний в пломбуванні зубів зі складною будовою кореневих каналів.
  3. При видаленні сторонніх тіл (штифтів або уламків інструментів).
  4. Для ретельного чищення фиссур при підготовці їх до герметизації.
  5. Операційна мікроскопія потрібна для зниження ризиків травмування при складних хірургічних втручаннях.
  6. Для виконання надточних естетичних реставраційних робіт!

Лікування зубів з використанням дентального мікроскопа має ряд наступних переваг:

  • безпека – лікар не зачіпає здорові тканини зуба, максимально зберігаючи природну структуру і форму;
  • максимальна точність і акуратність маніпуляцій, що проводяться лікарем – завдяки багаторазовому збільшення;
  • виявлення пошкоджень на самих ранніх стадіях їх розвитку, які можуть бути непомітні при звичайному огляді;
  • можливість найбільш ретельного видалення інфікованих або пошкоджених тканин.

Кілька слів про комфортність лікування із застосуванням мікроскопа:

Під час тривалого лікування, яке займає 2-3 години, пацієнту нелегко висидіти в кріслі так довго. При лікуванні із застосуванням дентального мікроскопа пацієнт розташовується в стоматологічному кріслі лежачи, що має ще й психологічний аспект: коли пацієнт розслаблений, все лікування для нього проходить з максимальним комфортом.

Прийом проходить під контролем двох висококваліфікованих фахівців – лікаря і його асистента. Оскільки зображення з відеокамери дентального мікроскопа виводиться на екран монітора асистента, він контролює хід лікування і може вчасно подавати лікарю необхідні інструменти і матеріали, а лікар, не відволікаючись, може проводити якісне лікування.

А тепер кілька слів про нас.

Лікарі «Комфортної стоматології лікаря Колоса» при ортопедичному, терапевтичному, ендодонтичному і хірургічному лікуванні, використовуючи дентальний мікроскоп, надають стоматологічні послуги європейського рівня, якості і максимального комфорту. Наші лікарі пройшли сертифіковане навчання і успішно застосовують сучасний дентальний мікроскоп у своїй щоденній практиці.

Отримати детальну інформацію про вартість послуги лікування зубів під мікроскопом в «Комфортній стоматології лікаря Колоса» і записатися на прийом до лікаря можна за телефоном: (093) 2-141-000, (068) 8-277-277.

«Комфортна стоматологія лікаря Колоса»: ми прагнемо, щоб ви були здоровими, а ваші посмішки – сяючими!