03.11.17

Кожен сьомий малюк у віці 3-ох років вже страждає від карієсу!

Лікарі Комфортної стоматології попереджають, що кожен сьомий малюк у віці 3-ох років вже страждає від карієсу!
Як підтверджують дослідження, проведені провідними стоматологами країни, батьки на жаль не розуміють, що вже від народження мають чистити та доглядати за зубками дитини. Адже це може згодом призвести до виникнення ряду захворювань.
​14% малюків трьохрічного віку вже мають карієс, зубні пломби чи взагалі втратили зуб. Експерти наголошують на тому, що батьки дуже часто не розуміють важливість процесу чищення зубів своїм дітям, або ж вважають такий процес не обов’язковим. Проте, якщо привчити дитину чистити зуби у ранньому віці, то ризик розвитку різних захворювань зменшується та прирівнюється до нуля.
​Фахівці з університету Кардіфф, Великобританія, проаналізували 1400 батьків. 75% – чистили зуби дітям 2-чі на день. Але, так-як 25% – взагалі не стежать за гігієною ротової порожнини, так і виходить що вже в 3 роки малюк страждає від карієсу.
​Комфортна стоматологія лікаря Колоса наголошує на тому, що чистити зубки потрібно ОБОВ’ЯЗКОВО!!! Адже саме від цього залежить майбутнє здоров’я вашої дитини.
​Запрошуємо всіх малюків та їх батьків на обстеження!