17.12.18

Комфортна стоматологія лікаря Колоса

Вибирайте найкращих, адже зуби – це назавжди!

Приватна стоматологічна клініка “Комфортна стоматологія лікаря Колоса” відкрита для всієї родини, батьків та дітей. Принцип нашої роботи: професіоналізм, ексклюзивність, відповідальність, індивідуальний підхід до кожного пацієнта. У нас працюють лікарі-стоматологи тільки вищої категорії з колосальним досвідом роботи, які постійно підвищують професійний рівень і вдосконалюють свою майстерність. Обстеження та лікування проводиться на європейському рівні за допомогою сучасного обладнання, новітніх технологій і методик.
Стоматологічна клініка заснована в 2016 році, незважаючи на молодий вік ми встигли завоювати визнання і довіру наших пацієнтів. Власником клініки є професійний лікар Сергій Колос, який має за плечима величезну практику лікування як дітей, так і дорослих.
Привітний адміністратор завжди передзвонить і нагадає про записи, а також відсутність черг, не тільки зробить похід до стоматолога більш комфортним, але і заощадить ваш час.

Безпека клієнта

Безпека нашого клієнта під час процедур і лікування понад усе. Пакет “АнтиСНІД”, якісна обробка, стерилізація і упаковка інструментів багаторазового застосування, зводить до нуля ризик заразиться будь-яким захворюванням або “підхопити” інфекцію.

Стоматологія Житомира сповнена конкуренції, але напевно найкращою і адекватною оцінкою роботи нашої клініки є відгуки і вдячність наших пацієнтів. Особливо приємно коли люди йдуть від нас з посмішкою на обличчі. Багато хто звернувшись до нас один раз, надалі приходять всією сім’єю. Адже наш персонал – це не тільки професіонали своєї справи, а й в першу чергу психологи, які мають досвід і винятковий талант в спілкуванні з дітьми.
Ми цінуємо кожного пацієнта і робимо все можливе, щоб Вам у нас було комфортно, Ваші зуби були здоровими, посмішка красивою, а настрій хорошим!