17.12.18

Комфортна стоматологія лікаря Колоса

Вибирайте найкращих, адже зуби – це назавжди!

Приватна стоматологічна клініка “Комфортна стоматологія лікаря Колоса” відкрита для всієї родини, батьків та дітей. Принцип нашої роботи: професіоналізм, ексклюзивність, відповідальність, індивідуальний підхід до кожного пацієнта. У нас працюють лікарі-стоматологи тільки вищої категорії з колосальним досвідом роботи, які постійно підвищують професійний рівень і вдосконалюють свою майстерність. Обстеження та лікування проводиться на європейському рівні за допомогою сучасного обладнання, новітніх технологій і методик.
Стоматологічна клініка заснована в 2016 році, незважаючи на молодий вік ми встигли завоювати визнання і довіру наших пацієнтів. Власником клініки є професійний лікар Сергій Колос, який має за плечима величезну практику лікування як дітей, так і дорослих.
Привітний адміністратор завжди передзвонить і нагадає про записи, а також відсутність черг, не тільки зробить похід до стоматолога більш комфортним, але і заощадить ваш час.

 Обладнання і матеріали

Кожен стоматологічний кабінет оснащений сучасним спеціальним обладнанням і новими технологіями, що дає можливість впоратися навіть з найскладнішими випадками. Якісна техніка KAVO, MELAG, DURR Dental, Technodent, BienAir, яка є в наявності далеко не в кожному медичному закладі нашого міста, дозволяє досягти чудових результатів. Початковий карієс ми лікуємо без свердління за допомогою піскоструминного апарату Rondoflex.
Цифровий рентген апарат Vista Scan Mini Easy від Durr Dental дозволяє побачити приховані пухлини, запалення, патології і карієс, для повної клінічної картини. Тільки за допомогою рентгена проводиться обстеження при протезуванні, складному видаленні, імплантації, перевіряється довжина каналу. Цифровий рентген в 40 разів зменшує опромінення, на відміну від звичних нам апаратів, а зображення значно чіткіше і якісніше.
Крім того спокійну і приємну атмосферу створюють просторі, світлі кабінети і комфортні дивани.
У роботі застосовуються новітні матеріали і методики, які використовують в стоматології європейських країн, роблячи лікування якісним і безпечним.

Послуги стоматології

Хірургічна стоматологія дозволяє провести видалення хворих зубів, будь-якої складності, швидко і якісно. Також ми проводимо операції з видалення кісти і коронкової частини зуба, пластику вуздечки, гінгівопластика, підсадку кісткової тканини, різні маніпуляції в пародонтології естетичного характеру і зубозберігаючі процедури.

Лікарі-ендодонтії застосовують класичні методи лікування кореневих каналів зуба, а також їх переліковування. Оскільки канали досить невеликі в діаметрі, для визначення його довжини, топографії і морфології необхідно тільки сучасне обладнання. Процедуру чистки раніше запломбованих каналів, ми проводимо із застосуванням іригації, ультразвуку та інших стоматологічних інструментів.
Наші стоматологи мають величезний досвід терапії різних запалень, таких як пульпіт, періодонтит, усуваючи їх причини, а також больові відчуття зберігши при цьому зуб.

Тим у кого існує така проблема, як криві зуби на допомогу прийдуть лікарі-ортодонти. Залежно від стану зубів ми індивідуально для кожного підбираємо вам систему або конструкцію, це можуть бути капи, брекет-системи або апарати трейнери. Тривалість носіння таких ортодонтичних апаратів залежить від ступеня викривлення, стану зубів і може тривати більше двох років, але результат того вартий, адже в результаті у вас будуть ідеально рівні зубки.

Сучасна стоматологія “КС лікаря Колоса” пропонує послугу протезування, оскільки зберегти зуб не завжди можливо і його доводиться видаляти. Байдуже які протези вам вставлять:  знімні або незнімні, за зовнішнім виглядом вони будуть ідентичні здоровим справжнім зубам.

Стоматологи клініки не тільки лікують і видаляють зуби, але і проводять професійну чистку, що включає в себе відбілювання, видалення зубного каменю і м’якого нальоту. Використовуючи навіть найкращі засоби гігієни неможливо самостійно позбавитися від накопичення в ротовій порожнині бактерій, що в кінцевому результаті призводить до розвитку карієсу і різних його ускладнень. Після такої процедури ваші зуби придбають природний і натуральний колір, дихання буде свіжим, посмішка красивою.
Професійну гігієну ротової порожнини слід проводити не менше двох разів на рік.
Також не мало важливими є процедури профілактичного характеру:
• ремінералізуюча терапія;
• глибоке фторування;
• гермитизація фіссур;
• аплікації фторовмісних гелів;
• покриття зубів фтор-лаком;
• використання ополіскувачів, паст з високим вмістом фтору і кальцію.

Наша клініка проводить не тільки стоматологічні процедури, але і надає послуги з логопедії. Кваліфіковані фахівці проведуть діагностику мовного розвитку, корекцію різних розладів голосу, заїкання, гаркавості, шепелявості у дітей і дорослих.

Безпека клієнта

Безпека нашого клієнта під час процедур і лікування понад усе. Пакет “АнтиСНІД”, якісна обробка, стерилізація і упаковка інструментів багаторазового застосування, зводить до нуля ризик заразиться будь-яким захворюванням або “підхопити” інфекцію.

Стоматологія Житомира сповнена конкуренції, але напевно найкращою і адекватною оцінкою роботи нашої клініки є відгуки і вдячність наших пацієнтів. Особливо приємно коли люди йдуть від нас з посмішкою на обличчі. Багато хто звернувшись до нас один раз, надалі приходять всією сім’єю. Адже наш персонал – це не тільки професіонали своєї справи, а й в першу чергу психологи, які мають досвід і винятковий талант в спілкуванні з дітьми.
Ми цінуємо кожного пацієнта і робимо все можливе, щоб Вам у нас було комфортно, Ваші зуби були здоровими, посмішка красивою, а настрій хорошим!