29.11.17

Гарячий чай з лимоном руйнує зуби

Багато українців із наступанням холодів активно п’ють чай з лимоном. Про те мало хто знає, що за словами провідних експертів така звичка може становити значну  загрозу для зубів.

Продовжуючи чайну тематику, саме чай з лимоном в нинішній час стоїть на перших позиціях серед продажу гарячих напоїв. Вважається, що гаряча вода з лимоном пришвидшує  процес травлення й стимулює до втрати зайвої ваги. Також проведені дослідження виявили, що напої з лимоном позбавляють токсинів печінку. Але лікарі-стоматологи наголошують на тому, що подібні напої шкодять зубам, так-як місять високий рівень кислотності, яка в свою чергу пришвидшує процес руйнування емалі. Також при регулярному вживанні напоїв з лимоном зуби втрачають свій колір.

Лікарі «Комфортної стоматології лікаря Колоса» міста Житомира наголошують – продукти та напої, котр є більш кислотними, швидше руйнують зуби. Лимонній сік шкідливий тим, що в поєднанні із гарячою водою рівень ph зростає, а температура води в свою чергу лиш пришвидшує процес руйнування.

Нагадуємо, що корисне для зубів поєднання чаю з молоком. А найефективнішим чаєм для зубів є зелений. Також не забувайте кожних півроку проходити консультації у лікаря.

Записатись до професіоналів «КС лікаря Колоса» безкоштовно на огляд можете вже зараз, по номеру:

(068) 8-277-277.

Не забувайте, що Ви створені для посмішок!