05.12.17

Гарна посмішка покращує якість життя

Люди з ідеальною посмішкою, за статистикою, більш щасливі й переживають менше стресів в житті ніж ті, в кого зуби не  дуже. До такого висновку прийшли дослідники з університету Манчестера, що рекомендують песимістам і людям з «нефортовою» вдачею негайно звернутись до лікаря.

Британські вчені виявили прямий тісний зв’язок між кривими, випавшими зубами та загальним рівнем життя. І виявилось, що чим менше вражаючою посмішкою могла похвастатись людина, тим менше в ній було впевненості в собі, і тим більше вона піддавалась дії стресу. А от ті люди, які мали «голлівудську посмішку» відрізнялись стресостійкістю і високою самооцінкою. Автори дослідження також наголошують,  якщо люди наважаться інвестувати свої кошти та сили в покращення стану ротової порожнини та зубів, то це швидко окупиться. Як в психологічному плані, так і в матеріальному, адже впевненість в собі та своїй красі надає крил, людина стає таким чином щасливою і осягає вражаючих успіхів на роботі й в особистому житті. Також експерти не радять миритись із втратою бодай одного зуба, бо це негативно проявляється на психіці. Особливо якщо мова йде про передні зуби, після цього випадку особистість здатна відмовитись від щирого сміху та посмішки на всі 32. Прямі, рівні та гарні зуби, по проведеним дослідженням, збільшують шанси людини на отримання достойної роботи. У випадку конкуренції перевага надається особистостям, що мають ідеальну посмішку.

А ВИ вже встигли отримати свою Ідеальну Посмішку?

«Комфортна стоматологія лікаря Колоса» міста Житомира запрошує всіх нарізного виду послуги, аби зробити вашу посмішкою досконалою, а вас впевненішими в собі. Не варто відмовляти в задоволенні щиро посміхатись та відверто сміятись. Ці радощі життя ви маєте відчувати щоденно, а зуби це не перешкода, це шлях до отримання повноцінної насолоди. Наші фахівці стоять на варті вашого успіху. Ми здатні подарувати Вам справжню «голлівудську посмішку». Встигніть записатись до наших провідних стоматологів вже зараз.

Також нагадуємо Вам, що спеціально до Нового Року ми маємо для Вас спеціальну пропозицію. Повний курс відбілювання за зниженою вартістю. Не прогавте свою можливість усміхатись.

Щоденно чекаємо на Вас!

Записатись до лікаря можете по номеру (068) 8-277-277.