04.12.17

Фруктові соки руйнують дитячі зуби

Стоматологи в один голос говорять про збільшення зовсім маленьких пацієнтів з жалобами на гнилі зубки.

В минулому році було госпіталізовано 1200 малюків до двох років через серйозні проблеми з зубами. Багатьом з них довелось видаляти велику кількість зубів, під загальною анастезією, і в більшості випадків це були молочні зуби, що тільки но з’явились в дитини. То був сильний і прогресивний карієс, який задів одночасно декілька зубів – саме це змусило лікарів бути настільки рішучими. На думку дентистів, у 90% випадків причиною таких проблем є фруктовий сік. Батьки надалі продовжують вважати, що соки та фреші – здорові та поживні напої, тому постійно купують їх своїм малюкам. Але вони забувають про те, що в соках міститься велика кількість цукру, котрий руйнує зубну емаль. Також ще однією з причин є те, що батьки нехтують відвідинами стоматологів, тобто намагаються таким чином відвести дитину від стресової ситуації.

Провідні лікарі, справжні професіонали «Комфортної стоматології лікаря Колоса» міста Житомира, не раз невпинно продовжують нагадувати: часте вживання продуктів харчування, що містять в собі велику кількість цукру призводить до виникнення карієсу. Потрібно вводити в свій раціон фрукти та овочі, але не варто захоплюватись солодкими напоями, це може залишити свій неприємний слід як на здоров’ї дітей, так і на здоров’ї дорослих.

Аби зменшити кількість подібних випадків ми вчимо наших маленьких пацієнтів, на консультаціях у лікаря, правильно доглядати за зубками, розповідаємо що корисно вживати , а що ні. І нагадуємо Вам, шановні батьки не забувайте раз на півроку показувати свою малечу лікарю-стоматологу, адже карієс на ранніх стадіях лікується зовсім безболісно.

Отож, чекаємо на Вас.

Будьте здорові, та піклуйтесь про себе та своїх рідних.

А ми в свою чергу гарантуємо, що Збережемо Кожен Ваш Зубчик!

Чекаємо на вас: пр-т Миру, 23.