14.11.17

Екскурсія “Збережемо кожен зубчик” 2

Вже напевно стало традицією проводити екскурсії для дітей у нашій “Комфортій стоматології лікаря Колоса” міста Житомира.

Ми любимо дарувати діткам радість та приємні емоції і тому сьогодні, 14 листоапада, до нас знову завітали учні ЗОШ №5 разом із батьками та їх класним керівником, Таїсією Леонідівною.

Під час зустрічі та ознайомлення із “Комфортною Стоматологією” діти дізались для себе багато чого нового. Досвідчений лікар-стоматолог, Ольга Євгенівна, провеле захоплюючу бесіду для учнів. Кожен зміг побувати у стоматологічному кабінеті, поближче побачити інструменти, посидіти в сучасному лікувальному кріслі. Зокрема, юні відвідувачі дізналися про важливі моменти лікування зубів та правильного догляду за ротовою порожниною. Кожен був проінформваний про те, що потрібно їсти, аби мати здорові зубки.

Далі було проведено вікторину, де всі учні перевірили свої, щойно отриманні, знання. Для заохочення та стимулу піклуватись про власні зубки, кожен отримав “календарик звітності”. Таким чином батьки можуть перевіряти своїх діток про чищення зубів. Наприкінці екскурсії лікар-стоматолог, Ольга Євгенівна, навчила кожного правильно чистити зубки, на спеціальному тренажері “зубастику”. Ми сподіваємось сьогоднішня зустріч допоможе в майбутньому кожному зберегти його зубчик!

Чекаємо на вас у нашій “Комфортній стоматології лікаря Колоса”!

P.S. Дякуємо всім діткам ЗОШ №5 за море посмішок! Ви – найкращі!