Відгуки

Людмила Гаевская – Особая благодарность за подход к маленьким деткам……встреча, приятная обстановка, заинтересованность в подарках, где ребенок уже сам идет за врачом в кабинет. Моей дочке 4 года, и у стоматолога были впервые, за 20 минут ФЕЯ поставила две пломбы. Большое спасибо, что ребенок теперь чистит зубки с азартом дважды в день, и отмечает в календарике!!!

Вікторія Гулло – Хочу висловити велику подяку своєму Лікарю Сергію Колосу за його кваліфіковану, професійну, сумлінну і дуже якісну працю протягом вже 11-ти років… Девізом Вашої клініки мабуть є: “Збережемо кожен зубчик”?! Бажаю Вам гарних посмішок від кожного пацієнта.

Людмила Прокопова – Дуже КОМФОРТНА, привітна, приємна, охайна клініка. Особливо рекомендую для діток, професіонал привітний, ввічливий і стриманий до діток.

Влад Андреєв – Вы супер! Правда! Попал чисто случайно, остался доволен. И ценами в том числе.

Ольга  Я і мій синочок дуже дякуємо лікарю Сергію Юрійовичу та його команді за підхід до примхливих клієнтів та звичайно за якісну роботу. Тепер Дімчик не боїться ходити до стоматолога. ДЯКУЄМО!!!
Наталия Рабдеева
Наталия Рабдеева

Действительно КОМФОРТНАЯ стоматология. Внимательный персонал, отличные условия, квалифицированные врачи и приемлемые цены. Огромное спасибо за лечение и протезирование Сергею Юриевичу. Проходила лечение дочь, консультировали внука. Довольны обслуживанием, планируем лечиться всей семьей!

15.03.18
Маслова Оксана
Маслова Оксана

Щиро вдячна за те, що мій манюсік 4х рочків не боїться відвідувати стоматолога. Після консультації з ортодонтом важливим і серйозним тоном розказував, як його оглядами і що йому радили. Люди. Будьте здорові. Але, якщо потрібна буде стоматологічна допомога – рекомендую КС лікаря Колоса!

15.03.18
Олена Гнітецька
Олена Гнітецька

Найкращих лікарів, персонал і атмосферу ви знайдете в “КС”!!! Для мене найважливіше при зверненні до лікаря-це його професіоналізм. Якщо ви ще не вирішили де і у якого лікаря лікувати зуби, то я раджу вам “КС” і Сергія Сергійовича!!!!!

01.03.18
Алеся
Алеся

Спасибо большое вашей клинике а особено доктору Оле Бруцкой!!! Доця осталась довольной. Ей 3 года и нигде не могли ей поличить. И только у вас нашли к ней подход. Всем рекомендую!!!

28.02.18
Мушинська Ольга
Мушинська Ольга

Команда клініки КС-це досвідчені професіонали,які знають свою справу.Тут індивідуальний підхід до кожного пацієнта.Окрема вдячність моєму лікарю-Ользі Євгенівні. Рекомендую!!!

28.02.18
Руслана Антонюк
Руслана Антонюк

Давно лікуюся у С.Ю.Колоса, з народженням донечки він став щей і її лікарем. Дуже рекомендую КС лікаря Колоса! Професійний підхід, вічливий персонал, прийнятні ціни.

28.02.18
Ваня
Ваня

Был на приёме у стоматолога Ольги Бруцкой. В стоматологии чисто и все стерильно. Я боялся ходить к стоматологам пока не попал в эту клинику. Делают очень нежно и совсем не больно. Ребята, рекомендую!

22.01.18
Kateryna Svencioniene
Kateryna Svencioniene

Професійно, швидко, дуже вдячна. Лікарі підібрали час зручний для нас, бо ми лікували зуби всією родиною. що сказати, хіба що віват!!! Дуже дякую, особлива за гарний підхід до дітей , бо малеча зараз не боїться йти до стоматолога

22.01.18
Светлана Затылюк
Светлана Затылюк

Долгое время искала клинику для протезтрования и лечения зубов, так как последний раз результатом и обслуживанием в другой стоматологии осталась не довольна. По совету знакомых обратилась к Сергею Юрьевичу. Хочу отметить его внимательность, ответственность и высокий профессионализм! Отличное соотношение цены и качества! Персонал очень внимательный. Без сомнений рекомендую, так как клиентами клиники является все наша семья!

18.10.17
Влад Андреєв
Влад Андреєв

Вы супер! Правда! Попал чисто случайно, остался доволен. И ценами в том числе.

10.08.17
Людмила Прокопова
Людмила Прокопова

Дуже КОМФОРТНА, привітна, приємна, охайна клініка. Особливо рекомендую для діток, професіонал привітний, ввічливий і стриманий до діток.

10.08.17
Залишити відгук